فروشگاه تخصصی فروش فایل ها و تحقیقات دانشجویی و پاورپوینت و ویدیو های آموزشی

اطلاعیه فروشگاه

هنگام خرید روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا زمان دریافت کدپیگیری سفارش ادامه دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید و یا بانک عامل را تغییر دهید توجه : هنگام خرید روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا زمان دریافت کدپیگیری سفارش ادامه دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید و یا بانک عامل را تغییر دهید

تحقیق در مورد سرپرستی و مدیریت (15 صفحه)

تحقیق در مورد سرپرستی و مدیریت (15 صفحه)

دسته بندی : word

 

نوع فایل :  .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

 

تعداد صفحه : 15 صفحه

 

قسمتی از متن تحقیق :

مبانی نظری در مورد سبكهای رهبری

رهبري ديد كلي مديريت در انجام وظايف، كار كردهاي تصميم گيري، روش هاي ايجاد انگيزش و الگو هاي ارتباطي مي‌باشد. پس از جنگ جهاني دوم، تحقيقات متعددي به منظور تعيين الگوها يا شيوه هاي مؤثر و مطلوب رهبري به عمل آمد. در چهار گوشه گيتي جستجويي پي گير، براي يافتن كساني كه داراي آن نوع از توانايي باشند كه آن ها را به رهبري مفيد و مؤثر قادر كند، در جريان است.

اين كمبود رهبري مؤثر، تنها به تشكيلات اقتصادي محدود نمي‌شود، بلكه در تعليم و تربيت، حكومت ها، بنيادها، كليساها و همة انواع ديگر سازمان ها به چشم مي خورد. بنابراين وقتي ما كمبود استعداد و قريحه رهبري را در جامعه خود تقبيح مي‌كنيم، صحبت ما بر سر نداشتن مردمي را كه تشكيلات اداري را پر كنند نيست . آنچه كه ما را عذاب مي دهد كمبود كساني است كه مايل باشند نقش برجسته رهبري را در اجتماع ما بر عهده گيرند و بتوانند كار را بصورتي مفيد و مؤثر انجام دهند.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
454545_1746644_2345.zip30.8k